To jest wersja demonstracyjna strony.

Nasze usługi

Poznaj pełen zakres usług, które oferujemy. Zapoznaj się ze szczegółowym opisem każdej z nich oraz obowiązującymi cenami.


Czyszczenie tapicerki skórzanej

Zapobiega niszczeniu oraz pękaniu tapicerki skórzanej, a także zwiększa odporność na jej zabrudzenia. Stosowany przez nas preparat do czyszczenia i impregnacji tapicerki skórzanej ma przyjemny i świeży zapach oraz niewidoczną powłokę, dzięki czemu można stosować go do różnych kolorów skóry. Jest antyalergiczny.

Cena: od 120 zł


Czyszczenie wnętrza

Obejmuje odkurzanie wnętrza samochodu wraz z dywanikami i bagażnikiem, mycie szyb wewnątrz pojazdu, czyszczenie kokpitu, drzwi, podłogi, progów oraz elementów plastikowych z kurzu i brudu. Do czyszczenia używamy odpowiednich mleczek konserwująco-czyszczących, które w zależności od preferencji Klienta, dają efekt matowy lub błyszczący.

Cena: od 40 zł


Mycie podwozia

Mycie podwozia zalecane jest szczególnie po sezonie zimowym, aby zabezpieczyć je przed korozją. Ma na celu usunięcie resztek soli czy błota oraz dokładne wymycie wszystkich elementów i trudno dostępnych zakamarków. Mycie podwozia odbywa się pod ciśnieniem, a samochód zostaje umieszczony na podnośniku.

Cena: 20 zł


Mycie ręczne

Obejmuje mycie nadwozia, progów, felg, nadkoli, lusterek oraz szyb z zewnątrz, a także wytarcie do sucha za pomocą irchy samochodowej. Do mycia używamy najlepszej jakości środków, które są bezpieczne, skuteczne oraz wydajne.

Cena: od 15 zł


Mycie ręczne z czyszczeniem wnętrza

Usługa ta obejmuje mycie nadwozia, progów, felg, nadkoli, lusterek oraz szyb, a także wytarcie do sucha za pomocą irchy. Czyszczenie wnętrza polega na odkurzeniu samochodu wraz z dywanikami i bagażnikiem, a także czyszczeniu kokpitu, drzwi, podłogi, progów oraz elementów plastikowych z kurzu i brudu. Używamy najlepszej jakości środków myjących oraz mleczek konserwująco-czyszczących.

Cena: od 50 zł


Mycie silnika

Mycie silnika polega na spryskaniu go specjalnym płynem, który rozpuszcza brud, tłuszcz i inne zabrudzenia na nim zgromadzone. Silnik myty jest pod ciśnieniem, a także przy użyciu gąbki. Pozostałości wody wysysane są sprężonym powietrzem. Mycie silnika kończy się konserwacją elementów wymagających zabezpieczenia.

Cena: 45 zł


Ozonowanie wnętrza

Polega na skutecznym usunięciu nieprzyjemnych zapachów z wnętrza samochodu, np. dym tytoniowy, zapachy zwierzęce, stęchlizna czy spalenizna, a następnie jego dezynfekcji. Proces ten polega na wytworzeniu ozonu, który działa bakteriobójczo, a jednocześnie jego działanie jest całkowicie bezpieczne. Zapewnia świeżość oraz czystość w samochodzie i może być stosowane we wszystkich rodzajach pojazdów.

Cena: od 100 zł


Pranie tapicerki

Obejmuje pranie foteli, zagłówków, podłogi, podsufitek, bagażnika oraz tapicerki drzwiowej. Wszystkie elementy tapicerki prane są przy użyciu odpowiednich środków oraz detergentów w zależności od rodzaju materiału oraz stopnia zabrudzenia. Stosujemy środki antyalergiczne, które są całkowicie bezpieczne dla otoczenia. Proces ten obejmuje pranie, czyszczenie oraz suszenie tapicerki.

Cena: od 160 zł


Woskowanie ręczne

Do woskowania ręcznego używamy wosku w postaci płynnej, który dobieramy pod kolor lakieru danego samochodu. Proces ten skutecznie nabłyszcza i konserwuje lakier, a także chroni go przed solą, wodą, mrozem oraz szkodliwymi promieniami UV. Efekt woskowania utrzymuje się na lakierze nawet po wielu myciach samochodu.

Cena: od 60 zł


do góry